Word nu lid!

Problemen Nederlands basketball

door admin | Geen reacties

De problemen voor het vaderlandse basketball zijn nog niet helemaal uit de lucht. Het is dan wel zo dat NAC-Breda wel reeds een eredivisie-licentie heeft gekregen, maar voor Den Bosch en Rotterdam ziet het er nog niet zo rooskleurig uit.

In Den Bosch kampt men met een behoorlijk gat in de begroting, er is door de FEB nog een week respijt gegeven om de financien rond te krijgen. In Rotterdam mist men ook nog een behoorlijk bedrag. Er is daar besloten toch te starten aan de competitie en dan maar zien waar het schip zal stranden. Het is dus maar afwachten met hoeveel clubs de competitie zal starten en zeker met hoeveel clubs er geeindigd zal worden. Een ding is zeker: er staan twee ploegen in de finale en er zal 1 winnaar zijn.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.