Word nu lid!

Er komt weer beweging in…

door admin | Geen reacties

Er komt na weken onzekerheid en onderhandelingen eindelijk weer echt beweging in Donar. Dick de Boer is aangesteld als hoofdcoach. Er is inmiddels in samenwerking met Celeritas-Donar een nieuwe stichting opgericht: stichting basketbal Groningen. Voorzitter van het nieuwe bestuur van de stichting is Sietze Vrind met bestuurservaring bij Celeritas. Albert van de Ark gaat ook een bestuursfunctie bekleden. Joop Makken, eerder al jaren voorzitter van Celeritas, neemt plaats in de raad van toezicht. Op de spelers zal het nog even wachten zijn; Hein Gerd Triemstra zal wel weer voor Donar uitkomen. De kans is ook groot dat Erik Schuur en Niels Voorenhout weer zullen spelen.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.