Word nu lid!

Donar failliet, maar wel met doorstart

door | Geen reacties

Donar heeft maandag 22 juli zijn faillisement gekregen. Ondanks alle berichten die afgelopen dagen de ronde deden over een eventueel uitblijven van een faillisement heeft men er toch voor gekozen om geheel met een “schone lei” te beginnen. Er zal een nieuwe stichting opgericht worden waaronder Donar zal vallen. Achter de schermen wordt op dit moment reeds hard gewerkt om een team met coach bijeen te brengen voor het aanstaande basketballseizoen. Mr.Ubbens, voorzitter van de raad van toezicht, verzekerde maandag onderweg naar zijn vakantiebestemming dat we ons geen zorgen hoefden te maken. De doorstart komt er. Wordt vervolgd dus!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *