Word nu lid!

Toch een doorstart?

door | Geen reacties

Vandaag heeft ons het bericht bereikt dat er toch overeenstemming is gekomen tussen de verschillende partijen, waardoor er misschien toch geen faillisement noodzakelijk hoeft te zijn om een doorstart met Donar te maken. De beslissing om over te gaan tot faillisement is in ieder geval over het weekend heen getild. Op die mannier zal er op een meer waardige mannier verder worden gegaan met de stichting topbasketbal Groningen en zullen de beslommeringen van een failliete club bespaard blijven. In dat geval zal er snel verder gegaan kunnen worden met de formering van een nieuw team met spelers en coach. De gemeente, sponsoren, BBC en anderen hebben al laten weten Donar toch te zullen steunen. Laten we er maar het beste van hopen.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *