Word nu lid!

Donar aan de rand van de afgrond

door | Geen reacties

Zoals iedereen inmiddels al wel zal weten heeft de gemeente Groningen woensdag 3 juli jl. laten weten geen geld aan de te korten van Donar te willen spenderen. Zoals de situatie er nu zoor staat zal dit hoogstwaarschijnlijk het einde betekenen van Donar. Volgens de gemeente is er van dusdanig wanbeleid sprake dat zij er geen heil in zien Donar te steunen met een financiele bijdrage. De schuld waar Donar op dit moment mee kampt is een onoverbrugbaar bedrag van E.176.000. Wij van de Vikings vinden het natuurlijk zeer spijtig dat de situatie zo uit de hand heeft kunnen lopen en dat er misschien in de toekomst Topbasketball in Groningen gemist gaat moeten worden.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *