Word nu lid!

Catharina Pool over besluit gemeente

door admin | 2 reacties

DvhN – 4 juli 2002: “De stad is verplicht om Donar te hulp te schieten.” Dat is het kordate oordeel van Catharina Pool, Donar-fan en bovendien penningmeester van de Vikings. “Als je ziet hoeveel geld er naar FC Groningen gaat en hoeveel er is uitgegeven aan de Giro. Daar kan Donar heel wat jaartjes van bestaan.” Het maakt Pool overigens niet uit wie Donar in de benen houdt, als dat maar gebeurt. “Ik kom heel veel bij uitwedstrijden en nergens zit er zoveel publiek op de tribunes als in Groningen. In Groningen leeft het basketball het meest. Het is diep triest dat het zover heeft moeten komen.”

2 reacties

  1. rbabtisten –

   Catharina je hebt helemaal gelijk maar ik hoop dat vooral wethouder paas dat ook inziet want anders zullen we als harde kern supporters het toch zelf moeten doen.

   LAAT DONAR DOORDONDEREN 🙂

  2. Sander –

   Voor de liefhebbers (na 9 jaar), het hele artikel is hier te lezen: http://www.dekrantvantoen.nl/article-history.do?id=DVHN-20020704-GS01015006

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.