Word nu lid!

Aanvulling gezocht…

door admin | 2 reacties

Het bestuur van de Vikings is op zoek naar Donar-liefhebbers die het een uitdaging lijkt om iets meer te doen voor de club. Wij zijn op zoek naar enthousiastelingen die zich kandidaat willen stellen voor een plek in het bestuur van de Vikings. Lijkt dit jou een uitdaging? Reageer dan meteen! Kijk voor de contactgegevens in de colofon.

2 reacties

  1. Wendy –

   Zijn er ook eisen aan verbonden? 🙂

  2. Martin –

   Wat versta jij onder eisen. Echte eisen bij het zoeken naar kandidaten zijn er nu nog niet. Zoals ik schrijf: we zoeken naar kandidaten. Uit de kandidaten wordt vervolgens wel een selectie gemaakt. Maar dat je geinteresseerd bent is al heel belangrijk natuurlijk. Ik zou zeggen stuur ons gewoon even een mailtje met een motivatie en contactgegevens, zodat wij contact met je op kunnen nemen. Stuur je mail naar: info@vikings.nl.

   Overige geinteresseersen kunnen zich ook aanmelden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.