Word nu lid!

New player in town: Aaron Molnar

door | Geen reacties

Donar heeft op het nippertje een nieuwe speler aangetrokken. Op het laatst mogelijke moment is Aaron Molnar (23) uit Canada gehaald. Aaron was reeds uitgespeeld in de Hongaarse competitie. Hij is in het bezit van de Roemeense en de Canadeese nationaliteit, waardoor hij naast de Amerikanen inzetbaar is.

Molnar heeft gespeeld voor de Northeastern Wildcats (BigTen conference) en was daar back-up center voor Evan Eschmeyer (nu NBA). In 1996 werd hij met zijn High School kampioen in zijn divisie. Zijn High-School high is 42 punten, 26 rebounds en 6 blocks in een wedstrijd.

Zaterdag 16 februari 2002 speelde hij, na net uit het vliegtuig te zijn gestapt, ruim 19 minuten tegen Amsterdam. Daarin was hij goed voor 3 punten, 10 rebounds en 2 blocks.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *